Про нас

Lumiere

Яскраві рішення декорування та благоустрою простору.

about head

Ми розробляємо комплексні рішення для декорування та благоустрою простору міст, житлових комплексів, ТРЦ, готелів і ресторанів.

About5
About1
1
2
3
4
5
6

Заснована в 1998 році, компанія Lumiere, стала першим в Україні виробником ілюмінації в Україні. Сьогодні, через 20 років, Lumiere - це провідний український виробник не тільки святкової ілюмінації, а й висотних штучних ялинок, 3D світлових фігур і фонтанів, комерційного декору і елементів благоустрою.

Чому ми

Якість

Діюча на підприємстві система контролю якості сировини, що надходить, процесу виробництва і готової продукції гарантує відповідність наших конструкцій європейським стандартам якості, надійності і безпеки.

Унікальний дизайн

Кожен новий проект виконується за індивідуальним дизайном, розробленим нашої дизайнерською групою. Концептуальний підхід враховує побажання замовника і особливості виробництва і монтажу конструкцій.

Технології

Використання передових технологій, оновлення парку обладнання і запатентовані винаходи дозволяє створювати самі сміливі і ексклюзивні проекти.

Оперативність

Реалізація проектів будь-якої складності відбувається в оптимальні терміни завдяки налагодженій системі постачання сировини і комплектуючих, високої кваліфікації персоналу і розташуванню виробництва в Україні.